Yeni Nissan QASHQAI

YENİ NESİL CROSSOVER

190 hp
MOTOR GÜCÜ
5.4/100km
YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK
KEŞFET

MUHTEŞEM BİR EVRİM

Qashqai e-POWER

Nissan Qashqai, elektrik destekli ve elektrikli güç aktarma organıyla birlikte önden veya dört tekerlekten çekişli olarak mevcuttur: Hafif Hibrit* ve e-POWER.

TEST SÜRÜŞÜ BROŞÜRÜ İNDİR

Nissan Qashqai Galerisi

Liderler yenilikçi düşünceleriyle milyonları peşinden sürükler. Tıpkı crossover’ın öncüsü Nissan QASHQAI gibi.Interior
 • Daha Fazla

  NAPPA DERİ KOLTUKLAR

  Masaj fonksiyonlu birinci sınıf Nappa deri koltuklara bayılacaksınız.

  Kapat
 • Daha Fazla

  Akıllı Koltuklar

  Isıtmalı ön sürücü ve ön yolcu koltukları ve direksiyon simidi ile rahatlayın.

  Kapat

MODELLER

TEKNA
Standart Donanım
 • 17” Alaşımlı Jantlar
  LED Gündüz Sürüş Farları
  Köpek Balığı Sırtı Anten
  Hız Sabitleyici
  7” Dijital Gösterge Paneli
  Yokuş Kalkış Destek Sistemi
DESIGN PACK
TEKNA paketine ek olarak
18” Alaşımlı Jantlar
Yağmur Sensörü
LED Ön Sis Farları
Tavan Rayı
Ambiyans Aydınlatma
Trafik İşareti Tanıma Sistemi
SKY PACK
DESIGN PACK paketine ek olarak
19” Alaşımlı Jantlar
Panoramik Cam Tavan
Siyah/Gri Renk Tavan
Arka Bağımsız Süspansiyon Sistemi**
Sürüş Modu (Arazi)**
Akıllı Kör Nokta Önleme Sistemi
PLATINUM PREMIUM PACK
SKY PACK paketine ek olarak
Karartılmış Arka Camlar
Adaptif LED Ön Farlar
Siyah/Gri Renk Tavan
Isıtmalı Ön Koltuklar
Nappa Deri Koltuklar
Isıtmalı Ön Koltuklar


Crossover Tasarımı Sınıf Atladı! Yeni Nissan Qashqai ile Tanışın

Crossover Tasarımı Sınıf Atladı! Yeni Nissan Qashqai ile Tanışın

Crossover tasarımının öncülerinden biri olan Nissan Qashqai her zamankinden daha modern tarzı ve yeni yüzüyle geliyor.

Daha geniş V form ızgara, dikkat çekici Nissan logosu, Nissan Qashqai ile özdeşleşen bumerang tasarımlı full LED farlar ile yeni Nissan Qashqai modern yüzüyle sürücüleri karşılıyor.

19” boyuta kadar tercih edilebilen alaşım jantlar, alüminyum tavan rayları ve zengin aksesuar seçenekleri gibi artılarla beraber yeni Qashqai, daha kaslı ve sportif bir araca sahip olmanızı sağlayacak.

Çok Daha Fazla Renk Seçeneği

Yeni Qashqai’nin kompakt sportif yapısını daha iyi yansıtmasını sağlayan yeni renk seçenekleri var. Çift renk artısını da kullanabileceğiniz Qashqai, gri ile siyah renk tavan opsiyonunun yanında çok çeşitli gövde renkleriyle beraber geliyor.

Tarzınızı aracınızda da yansıtmanız için çok daha fazla sayıda zengin renk seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Yeni modelde; Beyaz, Gün Batımı Kırmızı, Bulut Grisi, Metalik Gri, Bordo, İnci Beyazı, Safir Mavi, Manyetik Mavi, Lav Kırmızısı, İnci Beyaz gövde ve Siyah tavan, Siyah, Siyah gövde ve Gri tavan, Gün Batımı Kırmızısı gövde ve Siyah tavan, Bulut grisi gövde ve siyah tavan, Manyetik mavi gövde ve siyah tavan gibi zengin renk seçeneklerinden birini tercih ederek, tarzınızı aracınıza da yansıtabilirsiniz.

Çok Daha Fazla Renk Seçeneği
Daha Ferah ve Daha Modern Bir İç Tasarım

Daha Ferah ve Daha Modern Bir İç Tasarım

Yeni Nissan Qashqai, daha ferah bir iç mekanla konfor alanının artmasını sağlıyor. 4,425 mm uzunluk değerine sahip olan Qashqai, 2,665 mm dingil mesafesi, 1,835 mm genişlik ve 1,625 mm yükseklik değeriyle hem sürücülerin hem de yolcuların ferah bir yaşam alanı içerisinde yolculuk yapmasını sağlamakta.

İç mekanda artan konfor alanı, geniş bagaj kapasitesiyle de desteklenmekte. Elektrikli bagaj kapağı seçeneği bir yana yeni Nissan Qashqai, çeşitli senaryolar için düzenlenebilir bir bagaj alanı sunuyor.

Koltuklar dik konumdayken 504L gibi yüksek bir bagaj hacmine sahip olan yeni nesil, koltuklar yatırıldığı zaman ise 935L’ye varan bagaj hacimlerine ulaşabiliyor.

Yeni Nissan Qashqai’nin Şifresi Konfor

Sınıfının öncülerinden Qashqai, her zaman konfor yönüyle öne çıkmayı başaran Crossover serilerinden biri. Yeni nesilde de hem sürücülerin hem de yolcuların konforu ön plana alınıyor. Son derece konforlu, masaj ve ısıtma özelliğiyle tercih edilebilen Nappa deri koltuklar sürüş keyfinizi katlayacak.

Sürüşünüzü daha eğlenceli bir hale getirecek olan Bose ses sistemi artısını da unutmamak gerekiyor. Ev konforunu yakalayabileceğiniz Premium sınıf koltuklar, Bose ses sistemi ve son nesil Nissan Connect teknolojisiyle beraber yolculuk hiç bu kadar eğlenceli ve konforlu olmamıştı. Yenilenen iç tasarım sadece konfora da odaklanmıyor. Aynı zamanda işlevselliği de beraberinde getiriyor. Tamamen dijital 12.3 inçlik yeni gösterge paneli, sürüş sırasında aracınıza ilişkin tüm ayarları kontrol etmenize ve sürüş deneyiminizi anlık olarak takip etmenize olanak sağlıyor.

Çok daha iyi bir görüş kalitesi sunan dijital gösterge alanının dışında, yenilenmiş tasarımı ve detaylı kontrol butonlarıyla yine oldukça işlevsel hale getirilmiş direksiyon simidi de sürüş deneyiminizi katlayacak. Premium hissiyatını öne çıkaran döşemeler, daha düz multimedya alanı sayesinde daha ferah bir ön konsol, detaylı klima kontrol alanı, yeni havalandırma ızgara tasarımı, baştan sona yenilenen vites seçici ile Nissan Qashqai, daha işlevsel ve daha modern bir ön konsol tasarımına sahip.

Yeni Nissan Qashqai’nin Şifresi Konfor
Daha Çok Verim Daha Yüksek Performans

Daha Çok Verim Daha Yüksek Performans

Yeni Qashqai motor konusunda da değişen dünyanın temellerine ayak uyduruyor. Yeni hafif hibrit (mild hybrid) motor, hem CO2 emisyonunun azaltıyor hem de daha verimli bir sürüş deneyimine ulaşmanızı sağlıyor.

Yeni nesil 1.3L benzinli hafif hibrit motor, frenleme sırasında ortaya çıkan enerjiyi depolayarak verimliliği arttırdığı gibi, stop start sisteminin de işlevselliğinin artmasına yardımcı oluyor. Verimliliği ile öne plana çıkan yeni hafif hibrit motor, performansından da hiç bir şey kaybetmiyor. 158 PS güç değerine sahip olan 4 silindir 1.3L motor, 270 Nm tork değeriyle de yeni Qashqai’nin ihtiyacı olan çevikliği kazanmasını sağlamakta.

Sadece 9,2 saniye içerisinde 0’dan 100 km hıza ulaşabilen yeni Qashqai, 100 km’de ise 6,4 litre gibi oldukça tasarruflu bir karma yakıt tüketim değerine sahip. Performans, verimlilik ve tasarruf bir arada.

Her Senaryoya Hazır Sürüş Modları ve Yepyeni Şanzıman Seçenekleri

Motorun gücünü en verimli şekilde kullanan yeni Qashqai, şanzıman konusunda da son nesil teknolojilere geçiş yapıyor.

Yeni nesil Xtronic CVT şanzıman sistemiyle tercih edilebilen Qashqai, sürüş sırasında size daha fazla özgürlük sunmakta.

Direksiyon üzerinde monte bir şekilde yer alan vites kulakçıkları sayesinde, daha kapsamlı kontrolün keyfini çıkarabiliyorsunuz. Dilerseniz 6 vitesli manuel seçeneğiyle de Qashqai’nin tüm kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Yeni nesil Qashqai ile sürüş modlarının nitelikleri de artıyor. 4X4 çekiş sisteminin avantajlarını da gördüğümüz modelde, her türlü yol şartlarına uyum sağlayacak 5 farklı sürüş modu var.

Her Senaryoya Hazır Sürüş Modları ve Yepyeni Şanzıman Seçenekleri

Off Road Modu: 4X4 sistemi üzerinde kontrol sağlayarak, çekiş sistemini düzenleyen mod çamurlu, taşlık yollarda sorunsuz bir sürüş deneyimi elde etmenizi sağlar.

Spor Modu: Daha hızlı sürüş ve daha canlı bir motor tepkisi isteyen sürücüler için vazgeçilmez olacak spor modu, vites değiştirme devirlerini daha yükseğe çekerek daha sportif bir sürüş deneyimi elde etmenizi sağlar.

Kar Modu: 4X4 çekiş sisteminin incilerinden olan kar modu, karlı ve buzlu yollarda yol tutuşunu arttırmak adına tekerlere aktarılan gücü optimum seviyede düzenler.

Normal Modu: En optimum sürüş deneyimi için tam bir denge getiren moddur.

Eco Modu: Verimliliği yüksek olan motorun ve tüm sürüş dinamiklerinin optimum seviyede verimlilik için düzenlenmesinin sağlandığı moddur.

Optimum oranda güç ayarları sağlayan 4X4 çekiş sistemi ve her senaryoya ayak uyduran 5 farklı sürüş modu ile yeni Qashqai; her zamankinden daha eğlenceli, verimli ve performanslı sürüş deneyimini elde etmenizi sağlayacak.

Sınıfının En Yüksek Teknolojileriyle Donatıldı

Yeni Qashqai; performanslı ve verimli motoru, yeni nesil şanzıman seçenekleri, 4X4 çekiş sistemi dışında sürüş teknolojileri konusunda da gelişmiş çözümler sunmakta.

Son nesil Nissan Intelligent Mobility teknolojilerinin ayrıcalıklarına sahip olan yeni Nissan Qashqai, hem güvenli hem de konforlu bir sürüş vaat ediyor. Nissan’ın ayrıcalıkları teknolojileriyle beraber aracınız, yolcuklarınızdaki en büyük yardımcınız, asistanınız olacak.

Yeni Nesil Akıllı Hız Kontrol Sistemi: Hız sabitleme teknolojisini bir seviye ileriye taşıyan yeni akıllı hız kontrolü, öndeki araçların durumuna göre hızlanma ve yavaşlama kontrollerini sağlar. Sizin belirlediğiniz hızla beraber trafiğin durumuna göre aracınız hız kontrollerini gerçekleştirmiş olur.

Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarısı: Sizin dikkatiniz dağılmış olsa bile yeni Qashqai detayları asla kaçırmaz. Arka kısımda yer alan çapraz trafik uyarısı sistemi, dikkatinizin dağıldığı bir anda gözden kaçırdığınız her hangi bir araca karşı sizi uyarır. Size doğru yaklaşan bir araç olduğunda sistemden gerekli olan uyarıyı alarak, olası kazaları engellemiş olursunuz.

Trafiği İzleyen Çarpışma Uyarı Teknolojisi: Son teknoloji sensörler ve radarlarla donatılmış olan yeni Nissan Qashqai, sürüş asistanınız olarak sürekli yol durumunu izler. Önünüzde seyir eden iki araca kadar araçlar algılanır. Trafikte yaşanabilecek ani frenlemeler ya da diğer araçların kontrolünü kaybetmesi gibi durumlara karşı, aracınız sürekli olarak sizi uyarır. Böylece diğer araçlardan doğabilecek kaza senaryolarına karşı hazırlıklı olmanızı sağlar.

Sınıfının En Yüksek Teknolojileriyle Donatıldı

Akıllı Şerit Takip Sistemi: Son nesil algılama teknolojileriyle gelen yeni Qashqai, sürekli şerit içerisinde kalmanızı sağlar. Kötü senaryolara karşı her daim hazır olan sistem, kontrolsüz bir şekilde aracınızın şeritten çıkma durumuyla karşı karşıya kaldığında, gerektiğinde frenleme yaparak gerektiğinde de direksiyona müdahale ederek sizi şerit içerisinde tutar.

Akıllı Kör Nokta Uyarısı: Yeni Qashqai, bir önceki neslin tüm avantajlarını da beraberinde getiriyor. Gelişmiş kör nokta uyarı sistemi de bunlardan bir tanesi. Kör noktadan çıkan herhangi bir araç için sizi uyaran aracınız, olası kazaların önüne geçmek için en önemli yardımcılarınızdan biri olacak.

Akıllı LED Farlar: Tasarımı yenilenen ve çok daha modern hale getirilen yeni nesil bumerang full LED farlar, akıllı far teknolojisini de beraberinde getirir. Bir önceki nesilde olduğu gibi sistem, sürekli olarak karşıdan gelen araçları izler ve far ışıklarının ayarlanarak sürücüleri rahatsız etmeyecek duruma gelmesini sağlar.

Çevreyi İzleyin, Akıllı Çevre Görüş: Yeni Qashqai, 4 adet kamerasıyla beraber çevre görüşü imkanı da sunar. Park yardımı gibi artıları olan sistem, önde yer alan ekranlar üzerinden kontrol edilir.

Son nesil teknolojileriyle sürüş güvenliği konusunda yeni Qashqai, en büyük yardımcınız olacak.

Tarzınızı Yansıtan Zengin Aksesuar Seçenekleri

Yeni Nissan Qashqai, tüm bu ayrıcalıkları ve yüksek teknolojilerinin yanında aracınızda zevklerinizi tam olarak yansıtmanızı sağlayan zengin aksesuar seçenekleri de sunuyor.

Tasarım ve konfor paketi aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Sunulan aksesuar seçenekleri aşağıdan bakabilirsiniz.

Ön Tampon Çıta: Dikkat çeken V form ızgaranın yanında, aracınızın ön kısmının biraz daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Izgaranın alt kısmında ön tampon bölümüne ekleyebileceğiniz krom çıta, aracınıza daha şık bir görüntü kazandıracak.

Tarzınızı Yansıtan Zengin Aksesuar Seçenekleri
Kesintisiz Güç Kesintisiz Verim

Yan Kapı Çıtası: Kaslı görüntüyü biraz daha öne çıkarmak adına yan kapı çıtalarını da kullanabilirsiniz.

Yeni Çeki Demiri: Aracınızın arkasına ekleyebileceğiniz çeki demiri kiti sayesinde, römorkunuzu çekebilir ve römorkunuzun ışıklandırmasını kullanabilirsiniz.

Çapraz Tavan Barları: Yeni Qashqai tatilcilerin de vazgeçilmezi olacak. Premium sınıf alüminyum tavan barları sayesinde 75 kg kadar yük taşıması sağlayabilirsiniz.

Bagaj Düzenleyiciler: Geniş bagaj hacminde, alanı daha verimli kullanmak için bagaj düzenleyici aksesuarları deneyebilirsiniz. Bagaj koruması, bagaj bölme ayrıcı çubuklar, çevrilebilir bagaj kaplamaları gibi aksesuarları tercih edebilirsiniz.


SIFIR ARAÇ SATIŞ DANIŞMANLARI

Musa Ok

Musa Ok

Satış Müdürü

0216 484 66 66

musa.ok@nissan-bayi.com

Barış Karaçar

Barış Karaçar

Satış Şefi

0533 956 98 22

baris.karacar@nissan-bayi.com

Ahmet Anıl Göl

Ahmet Anıl Göl

Satış Danışmanı

0530 280 26 81

anil.gol@nissan-bayi.com

SERVİS DANIŞMANLARI

Akın Doğan

Akın Doğan

Mekanik Servis Danışmanı

0533 707 30 32

akin.dogan@nissan-bayi.com

Furkan Arı

Furkan Arı

Mekanik Servis Danışmanı

0555 997 10 13

furkan.ari@nissan-bayi.com

Neslihan Kıyıcığı

Neslihan Kıyıcığı

Mekanik Servis Danışmanı

0533 958 64 28

neslihan.kiyicigi@nissan-bayi.com

Mesut Genç

Mesut Genç

Mekanik Servis Danışmanı

0533 669 87 29

mesut.genc@nissan-bayi.com

Hakan Par

Hakan Par

Hasar Servis Danışmanı

0533 957 74 56

hakan.par@nissan-bayi.com

Salim Turgay

Salim Turgay

Yedek Parça Müdür Yardımcısı

0555 997 10 14

salim.turgay@nissan-bayi.com

Hakan Gültekin

Hakan Gültekin

Yedek Parça Danışmanı

0216 484 66 66

hakan.gultekin@nissan-bayi.com

2. EL SATIŞ DANIŞMANLARI

Akın Saraç

Akın Saraç

Satış Temsilcisi

0533 957 74 51

akin.sarac@yuzbasiogluoto.com.tr

Tolunay Aydın

Tolunay Aydın

Satış Temsilcisi

0539 724 58 25

tolunay.aydin@yuzbasiogluoto.com.tr

SİGORTA DANIŞMANLARI

Gözde Ulusoy

Gözde Ulusoy

Sigorta Satış Danışmanı

0530 232 93 73

gozde.ulusoy@yuzbasiogluoto.com.tr

Hürrem Can Kara

Hürrem Can Kara

Sigorta Satış Danışmanı

0 533 613 12 13

hurremcan.kara@yuzbasiogluoto.com.tr

Duygu Taş

Duygu Taş

Sigorta Satış Danışmanı

duygu.tas@yuzbasiogluoto.com.tr

CANLI DESTEK

SERVİS RANDEVU

Aracınızın bakımını yaptırmak için servis randevu formunu doldurun, Nissan servis hizmetlerinden hemen yararlanın.

Kişisel verilerinizi Açık Rıza Metni kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Şirketimiz ve İş Ortaklarınız tarafından, kampanya fırsatlarından ve reklamlardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.
SİZİ ARAYALIM

Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Kişisel verilerinizi Açık Rıza Metni kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Şirketimiz ve İş Ortaklarınız tarafından, kampanya fırsatlarından ve reklamlardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.
TEST SÜRÜŞÜ

Aşağıdaki formu doldurarak hayalinizdeki Nissan'ı deneyimleme şansına sahip olun.

Kişisel verilerinizi Açık Rıza Metni kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Şirketimiz ve İş Ortaklarınız tarafından, kampanya fırsatlarından ve reklamlardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.
Sitemizin işlevselliği için bu sayfada teknik olarak gerekli çerezler kurulmuştur. Teknik olarak tutulması gerekmeyen ancak size daha iyi kullanıcı tecrübesi ve kişiye özel teklif (pazarlama çerezleri, reklam ve takip mekanizmaları) sunmamıza, internet trafiğimizi analiz etmemize ve sosyal medya özellikleri sağlamamıza izin veren çerez ve takip mekanizmaları ancak onayınızı vermeniz halinde kullanılır. Bize onayınızı iletmek ya da ilettiğiniz onayı ileriye etkili olacak şekilde geri çekmek için aşağıdaki kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Çerez Politikamızı inceleyiniz.