Servis Kampanyaları


Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

kış servis kampanya

01-31 Ocak 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’ nden satın alacağınız periyodik bakım hizmetlerinde kullanılan orijinal polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi ve işçilik ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır. İlgili %20 indirim kampanyası yalnızca periyodik bakım randevularının Nissan Türkiye web sitesinden ve Nissan Türkiye Mobil Uygulaması üzerinden alındığı durumlarda geçerli olup, garanti süresi sona ermemiş araçları kapsamaktadır.

%20 motor yağı indirim kampanyası sadece Nissan Orijinal Motor Yağları ile yapılan bakımlarda geçerlidir Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 ve 3 taksitli işlemlere ilave 4 taksit sunulacaktır. İlave Taksit İşlemleri pos cihazından tahsilat sırasında gerçekleştirilecektir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) ve Ticari Kredi Kartları (Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart hariç) dahildir. Bankamatik kartı, MaxiPara Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Business Aidatsız, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden İş Bankası sorumlu değildir. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

 

3 yaş üzeri kampanya

Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, Primera model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir. 01 Ocak - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

 

evden servis servis kampanya

Evden Servis hizmeti, katılım gösteren bayilerde ve yalnızca periyodik bakım hizmetlerinde geçerlidir.