Güncel Satış Kampanyaları


Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Haziran ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Yeni Juke, Qashqai, Micra ve Navara modellerimiz için hazırladığımız Haziran ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.


NISSAN JUKE

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Yeni Nissan Juke 19” alaşımlı jantlarım, LED ön farlarım, BOSE® Premium ses sistemim, alcantara deri koltuklarım, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranım, değişken sürüş modlarım, Nissan Intelligent Mobility özelliklerim, arttırılmış 422 litre bagaj hacmimle şimdi sen de benimle ileri gitmeye hazır mısın?

2020 Model yılı için 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0* ya da özel indirimli fiyatları, 2021 Model yılı için ise 50.000 TL 12 ay 0%** kredi kampanyasıyla şimdi yeni Juke sahibi olmanın tam zamanı. İleriye gitmeye hazır mısın?

 *Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 2020 Model yılı Platinum, Platinum Perso ve Platinum Premium modellerinde geçerlidir. Özel indirimli fiyatlar ile kredi kampanyası birlikte kullanılamamaktadır.

** Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 2021 Model yılı Tekna Düz vites seçeneğinde mevcut değildir ve özel indirimli fiyatlarla birlikte kullanılamamaktadır.

 


NISSAN QASHQAI

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Nissan Qashqai %0 faiz, %100 heyecan! Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, sınırlı sayıda 2020 Model yılı için 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 ,99**faiz, 2021 Model yılı için 150.000 TL kredi tutarı için 15 ay %0,99** faiz,  avantajı ile şimdi Qashqai’li olmanın tam zamanı!

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve sınırlı sayıda 2020 Model yılı Qashqai’ler için özel kondisyonları öğrenmek adına Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

 


NISSAN MICRA

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Nissan Micra, sen Micra’lı ol diye Haziran ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* avantajı ile seni bekliyor. Nissan Micra Özel avantajlı fiyatları ve avantajlı kredi kampanyası ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

BOSE® premium ses sistemi, standart 6 adet hava yastığı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, otomatik kararan iç dikiz aynası ile tam bir şehirli! Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Micra ile daha sen!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

 


NISSAN X-TRAIL

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Premium dizayn ve güvenli sürüşün birinci sınıf konfor ile buluştuğu Nissan X-Trail, Haziran ayına hazır! 180.000 TL kredi tutarı için 15 ay %0,99* faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Geniş iç hacmi ve üstün konforuyla ailen ve sevdiğin her şey için yeterince yer var. Nissan X-Trail ile heyecanın ayrıcalığın!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2020 ve 2021 Model yılı X-Trail Design Pack ve Platinum paketlerinde kredi kampanyası geçerlidir.

 


NISSAN NAVARA

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. 18” alaşım jantlar, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı 4x4 özelliği, LED ön farlar, deri koltuklara sahip Nissan Navara Haziran ayına özel avantajlı fiyatları ve 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi kampanyasıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda seni bekliyor. Navara ile güce sahip ol, öne geç!

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.