Yüzbaşıoğlu Avantajlar


Adresinizde Tanıtım, Test Sürüşü ve Kredi İmkanı,

Yüzbaşıoğlu satış departmanına bir telefon kadar yakınsınız. Bir telefon veya e-posta ile ulaştığınızda satış ekibimiz ilgilendiğiniz model Nissan ile istediğiniz noktaya gelip araç tanıtımını ve test sürüşünü yapabilirsiniz. Kararınızı verip satın alma isteğinizde, hemen elektronik ortamda kredi başvurunuzu yapıp kredinizi onaylatabiliriz.

Takas Kolaylığı & Adresinizde 2.El Ekspertiz Hizmeti,

Mevcut aracınızı takasa alabilir, bununla ilgili aracınızın ekspertiz hizmetini adresinize gelip yapabiliyoruz. Sağladığımız bu hizmet ile aracınızı satmak, bedelini tahsil etmek veya devir işlemleri için uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Plaka Tescil ve Noter işlemleri

Araç satın alma esnasında yaşanabilecek tüm evrak, ulaşım, plaka ve tescil işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu işlemler için önemli olan vaktinizi harcamaz tüm işlemlerinizi sizin adınıza biz takip ederiz.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Yüzbaşıoğlu Servis Departmanı, Nissan tarafından sağlanan teknik ve müşteri odaklı eğitimlerini tamamlamış Servis Danışmanı, Mekanik, Kaporta ve Boya Teknisyenleri, Master Teknisyenler, Formenler ile müşterilerimize en iyi hizmeti, kaliteyi, güvenirliği amaçlayan 40 kişilik ekibe sahiptir. Yüzbaşıoğlu Servis Departmanımız Nissan tarafından istenilen, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek tüm teknik ekipman ve teçhizatla donanımlıdır. Bu sayede, arızalar ilk anda giderilerek, müşterinin ikinci kez servise gelerek yaşayacağı zaman kaybının da önüne geçmiş oluyoruz.

Servis Zamanınızı Hatırlatıyoruz,

Güvenli bir yolculuk için otomobillerin periyodik bakımlarının aksatılmadan gerçekleştirilmesi otomobillerin çeşitliliği değiştikçe önemini arttırıyor. Otomobillerin periyodik bakımlarını Yüzbaşıoğlu Servis’e sürekli yaptırması durumunda, müşteriler servis zamanı için uyarılıyor. Servis zamanın geçmesi nedeniyle otomobilde meydana gelebilecek zararlar ile yaşanabilecek kazaların önüne geçmek amacıyla uygulanan sistem uyarınca, araçlar servisin güvencesi altında da tutuluyor. Böylelikle uzman personel, aracın tüm sorunlarını daha hızlı şekilde tespit ederken, sorunlara da hızlı şekilde çözüm imkanları doğuyor.

Sürprizlerle karşılaşmazsınız ,

Bakım ve onarımlarda yapılacak işlemler bakım öncesinde yapılan ekspertiz sonucu belli olur ve işlemlere başlamadan tüm maliyetler müşterilerimizle paylaşılır. Sizin onayınız olmadan herhangi bir işleme başlanmaz sürpriz faturalar ile karşılaşmazsınız. Aracınızın hasar onarımları için anlaşma sağladığımız bir çok sigorta şirketi ile, onarımlarınızı sadece bir imza karşılığında Kasko Sigortanızdan ücretsiz olarak yapıyoruz.

Orjinal Yedek Parça Kullanımı,

Servisimizde Orijinal Nissan Yedek Parçaları kullanarak, sizin ve ailenizin can emniyetini sağlamış oluruz. Aracınızın yetkili servislerce yapılan bakım ve onarımlar ile aracınızın 2. El değeri artar, bakım aralıklarınız uzar. Başta ucuz gibi gözüken muadil parçalar daha çabuk yıprandığından, bakım maliyetleriniz uzun vadede daha pahalıya mal olabilir.

Consult III Plus Teknolojisi İle Bakım,

Yüzbaşıoğlu Servis’te araçlara CONSULT III PLUS teknolojisi ile bakım sağlanıyor. Aracın elektronik sistemlerin motor, otomatik şanzıman ve benzeri gibi parçaların hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS sistemi kullanılıyor. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis ediliyor.