Nissan Servis


Yüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi'nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız.

Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu Yüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi'nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde Nissan Servis hizmeti sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Yüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz Nissan Servis hizmetlerinin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

 

1. Yeni Araç Garantisi / Nissan Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Servis olarak bu standartların tamamını uygulamaktayız.

2. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Nissan Orijinal Yedek Parçaları, üretimi ve kontrolü Nissan tarafından yapılmamış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır. Nissan Servisimizde Orijinal Nissan Yedek Parçaları kullanılmaktadır.

3. Eğitilmiş Personel

YüzbaşYüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi'nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından Nissan Servis standartlarına uygun olarak hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4. Gelişmiş Nissan Servis Donanımı

Yüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) Yüzbaşıoğlu Nissan Yetkili Servisi'nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.