Sizi Arayal�m

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gizlilik İlkeleri, Sorumluluk ve Haklar

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş. ya da bağlı şirketlerine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilmez. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş., ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş., sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır.

• Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

• SMS ve MMS yolu ile kampanyalar, yeni araç lansmanları, yeni hizmetler ve test sürüş günleri gibi organizasyon bilgilerini göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş. personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş. tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş., hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş.'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da baska herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş.’nin mülkiyetine geçecek ve Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş.’nin mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş., bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Yüzbaşıoğlu Otomotiv Mam. San. ve Tic. A.Ş. web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize yuzbasioglu@nissan-bayi.com.tr ve info@yuzbasiogluoto.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.